Tel.: (+48) 62 757 09 24
Select language:

Kontakt

Strona główna » Kontakt

Metalplast-Kalisz

ul. Niecała 6, 62-800 Kalisz

Sekretariat:

Tel.: +48 62 757 09 24

sekretariat@metalplast-kalisz.pl

Salon okien ul. Niecała 1

Tel.: +48 62 757 09 61

salon@metalplast-kalisz.pl

Asortyment tworzyw sztucznych Andrzej Czelusta
Tel:    +(48) 62 757 09 39,
Kom.: +(48) 515 156 988,

andrzej@metalplast-kalisz.pl

Edyta Mazurek
Tel.: +(48) 62 757 09 21,

edytam@metalplast-kalisz.pl

Daria Sieg 

Tel.:  +(48) 62 757 09 40
Kom. +(48) 504 083 459

daria@metalplast-kalisz.pl

Dział stolarki aluminium

Dariusz Lipicki

Kom.: +(48) 509 066 080

dariusz@metalplast-kalisz.pl

Marcin Naglik
Tel.: +(48) 62 757 09 36

dawid@metalplast-kalisz.pl

Jan Nowak
Tel.: +(48) 62 757 09 36

jan@metalplast-kalisz.pl

Dział PVC – Sprzedaż hurtowa

Karolina Zębska
Specjalista ds. sprzedaży stolarki PVC
Tel.:   +(48) 62 757 09 18,
Kom.: +(48) 509 865 603

okna@metalplast-kalisz.pl

Dawid Tomczyk

Tel.: +(48) 62 757 09 61
Kom.: +(48) 509 865 602

dawidt@metalplast-kalisz.pl

Robert Chabierski

Kom.: +(48) 509 128 693

robert@metalplast-kalisz.pl

Sprzedaż detaliczna:

Salon Okien – Kalisz ul. Niecała 1

Tel.:   +(48) 62 757 09 61
Kom.: +(48) 509 865 602

salon@metalplast-kalisz.pl

Przedstawiciele regionalni:

Dariusz Bełdowski
Przedstawiciel regionu łódzkiego

Kom.: +(48) 516 931 376

dariuszb@metalplast-kalisz.pl

Ewa Pawlak
Przedstawiciel regionu kalisko-sieradzkiego

Kom.: +(48) 507 015 935

ewa@metalplast-kalisz.pl

Mirosław Migdalski
Przedstawiciel regionu kujawsko-pomorskiego

Kom.:  +(48) 669 940 797

Dorota Szostak
Doradca techniczno-handlowy

Kom.:  +(48) 505 226 136

dorota@metalplast-kalisz.pl

OSTRÓW WLKP. – KM-OKNA

ul. Witosa 32

Tel.: +(48) 62 735 11 36

KOTLIN – PHU Hadrzyński

ul. Dworcowa 7

Tel.: +(48) 62 740 69 97

KALISZ – PAW-STOL

Kom.: +(48) 604 780 374

Dział Reklamacji i Kontrola Jakości Agnieszka Kościelak

Tel. +(48) 512 660 397

Druk reklamacji do pobrania

Kontakt

Dane firmy:

ZTS Metalplast Kalisz sp. z o.o

ul. Niecała 6, 62-800 Kalisz

Regon 250991190

NIP 6181907473

KRS 0000022327

Dane teleadresowe: