Z.T.S. Metalplast-Kalisz sp. z o.o.

62-800 Kalisz, ul. Niecała 6

Sekretariat

Kom.:+(48) 539 604 044

e-mail:sekretariat@metalplast-kalisz.pl

Salon Firmowy

Ul. Niecała 1, Kalisz

Tel.: +(48) 62 757 09 61, kom. 509 865 602

Dział Stolarki PCV

Karolina Zębska – Specjalista Ds. Sprzedaży

Kom.: +(48) 509 865 603,

e-mail:okna@metalplast-kalisz.pl

Robert Chabierski – Doradca Techniczny

Kom.: +(48) 509 128 693, e-mail:robert@metalplast-kalisz.pl

Dział stolarki Aluminium

Dariusz Lipicki

Kom.: +(48) 509 066 080, e-mail:dariusz@metalplast-kalisz.pl

Marcin Naglik

Kom. +(48) 539 022 242, e-mail:marcin@metalplast-kalisz.pl

Jan Nowak

e-mail: jan@metalplast-kalisz.pl

Asortyment tworzyw sztucznych

Andrzej Czelusta

Kom.: +(48) 515 156 988

e-mail:andrzej@metalplast-kalisz.pl

Edyta Mazurek

Kom. +(48) 539 604 042, e-mail:edytam@metalplast-kalisz.pl

Daria Sieg

Kom.: +(48) 504 083 459

e-mail:daria@metalplast-kalisz.pl

Przedstawiciele regionalni

Dariusz Bełdowski – Przedstawiciel regionu łódzkiego

Kom.: +(48) 516 931 376, e-mail:dariuszb@metalplast-kalisz.pl

Ewa Pawlak – Przedstawiciel regionu kalisko-sieradzkiego

Kom.: +(48) 507 015 935, e-mail:ewa@metalplast-kalisz.pl

Dorota Szostak – Doradca techniczno-handlowy

Kom.: +(48) 505 226 136, e-mail:dorota@metalplast-kalisz.pl

Dział Reklamacji i Kontroli Jakości

Bogumiła Ratajczak

Kom.+(48) 502 383 701