Tel.: (+48) 62 757 09 24
Select language:

Kontakt

Strona główna » Kontakt

Metalplast-Kalisz

ul. Niecała 6, 62-800 Kalisz

Tel.: +48 62 757 09 24 – sekretariat

sekretariat@metalplast-kalisz.pl

Tel.: +48 62 757 09 61 – Salon Okien ul. Niecała 1

Fax: +48 62 767 38 29

salon@metalplast-kalisz.pl

Export – Józefina Ben Ahmed
Tel.: +48 62 757 09 47,
Tel.: +48 502 383 701
Fax: +48 62 767 38 29

e-mail: export@metalplast-kalisz.pl

Asortyment tworzyw sztucznych

Andrzej Czelusta
Tel: +(48) 62 757 09 39,
Kom.: (0) 515 156 988,
Tel.: +(48) 62 767 38 29

andrzej@metalplast-kalisz.pl

Edyta Mazurek
Tel.: +(48) 62 757 09 21,
Tel.: +(48) 62 767 38 29

edytam@metalplast-kalisz.pl

Daria Sieg

Tel.: +(48) 62 757 09 40

daria@metalplast-kalisz.pl

 

Dział stolarki aluminium

Dariusz Lipicki

Kom.: (0) 509 066 080

dariusz@metalplast-kalisz.pl

Dawid Pinczewski
Tel.: +(48) 62 757 09 36

dawid@metalplast-kalisz.pl

Jan Nowak

Tel. +(48) 62 757 09 36

jan@metalplast-kalisz.pl

Dział PVC

Sprzedaż hurtowa

Karolina Zębska
Specjalista ds. sprzedaży stolarki PVC
Tel.:  +(48) 62 757 09 18,
Kom.: (0) 509 865 603
Tel.: +(48) 62 767 20 61

okna@metalplast-kalisz.pl

Dawid Tomczyk

Tel.:  +(48) 62 757 09 18

dawidt@metalplast-kalisz.pl

Jakub Dominik

Tel.:  +(48) 62 757 09 18

jakub@metalplast-kalisz.pl

Sprzedaż detaliczna:

Salon Okien

Kalisz ul. Niecała 1

Tel.: +(48) 62 757 09 61

Tel. (0) 505 226 136

salon@metalplast-kalisz.pl

Salon Okien

os. Na Murawie 11 61-655 Poznań

tel. kom. (0) 668 368 306

salonpoznan@metalplast-kalisz.pl

Przedstawiciele regionalni:

Dariusz Bełdowski
Przedstawiciel regionu łódzkiego
Kom.: (0) 516 931 376

dariuszb@metalplast-kalisz.pl

Ewa Pawlak
Przedstawiciel regionu kalisko-sieradzkiego
Kom.: (0) 507 015 935

ewa@metalplast-kalisz.pl

Mirosław Migdalski
Przedstawiciel regionu kujawsko-pomorskiego
Kom.: (0) 669 940 797

OSTRÓW WLKP. – KM-OKNA

ul. Witosa 32
Tel.: +(48) 62 735 11 36

KOŹMIN – PREC-BUD

Radosław Kępa
Tel.: (0) 609 700 048

KOTLIN – PHU Hadrzyński
ul. Dworcowa 7
Tel.: +(48) 62 740 69 97

KALISZ – PAW-STOL
ul. Nowy Rynek 6
Tel.: +(48) 62 767 11 33

Dział PVC –  technologia

Tel. +(48) 62 757 09 59

bartosz@metalplast-kalisz.pl

mariusz@metalplast-kalisz.pl

Dział Reklamacji

Tel.: +(48) 512 660 397

Poniedziałek:  8.00-15.00

Środa: 8.00 – 15.00

Piątek: 8.00 – 15.00

Druk reklamacyjny do pobrania

Kontakt




Dane teleadresowe: